​О недопустимости

В современных демократических обществах (или маскирующихся под них) недопустимо: пытаться сделать свою власть несменяемой и пожизненной; манипулировать законодательством для сохранения власти; фальсифицировать (имитировать) волевыявление избирателей; применять чрезмерную силу против протестующих граждан; вмешиваться в политический процесс в других странах. И так далее.


Это не про Беларусь и не про россию. Это про вообще.

А в отношении ситуации в Беларуси мой прогноз, который я делал до выборов, не меняется: Александр Лукашенко удержится, но настоящие проблемы у него начнутся после выборов, что подтолкнет его в объятия кремля. И это плохо для Украины.

Alexandr Kochetkov, facebook.com

Фото AFP



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Останні новини

Этой ночью враг продолжил атаковать нашу страну беспилотниками. В результате воздушного боя были сбиты все выпущенные вражеские «шахеды»

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.