Микроблог лидера Чечни после удаления из Twitter восстановили

twitter kadirov

 
Микроблог главы Чеченской республики Рамзана Кадырова в Twitter возобновил работу. В течение нескольких дней он был недоступен для пользователей.


Twitter Кадырова перестал открываться 30 августа. Пользователя нельзя было найти в поиске – сервис микроблогов сообщал, что он не существует.

По каким причинам аккаунт Кадырова был удален из Twitter, не сообщается.

На момент написания заметки последняя запись в микроблоге президента Чечни датировалась 29 августа. В ней Кадыров выражал соболезнования в связи с убийством мусульманского духовного лидера шейха Саида Афанди Чиркейского.

Глава Чечни Рамзан Кадыров завел микроблог в Twitter 20 июня. Сообщалось, что аккаунт @RKadyrov он будет вести сам. На блог Кадырова в настоящий момент подписано более 14 тыс. человек, сообщает ruformator.ru.



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Этой ночью враг продолжил атаковать нашу страну беспилотниками. В результате воздушного боя были сбиты все выпущенные вражеские «шахеды»

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.