ПАРЄ вимагає від Кремля вивести російські війська з України - відео

rezolution3

 
Парламентська асамблея Ради Європи прийняла моніторингову резолюцію, в якій визнала, що Росія направила в Україну регулярні війська. Таке рішення було прийнято на пленарному засіданні ПАРЄ в Четвер 2 жовтня ввечері, повідомляє «Європейська правда».


«Росія забезпечує підтримку збройним повстанцям на Сході України, включаючи пряме військове втручання в конфлікт», - стверджує текст документа.

Асамблея окремим пунктом резолюції закликала РФ припинити надання будь-якої військової підтримки бойовикам, «відкликати свої війська зі Сходу України, а також від її кордонів, а також утриматися від будь-яких дій, які прямо або побічно будуть загострювати ситуацію на Сході України».

Даних норм не було в початковому документі, підготовленому до сесії. Обидва пункти були подані групою депутатів під час підготовки до слухань і одноголосно схвалені Моніторинговим комітетом ПАРЄ в четвер вранці.

Ця спонтанність не дозволила прихильникам Росії вжити заходів для «нейтралізації» даних норм документа.



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

В отличие от предыдущих ночей, эта ночь выдалась неспокойной - противник опять атаковал нашу страну беспилотниками типа «шахед»

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.